postup realizace zakázky

  1.  PRVNÍ SETKÁNÍ A SEZNÁMENÍ S VAŠÍM PŘÁNÍM  

  2. VYTVOŘENÍ KONCEPTU ZAKÁZKY A CENOVÝCH VARIANT, ZAMĚŘENÍ 
  3. VÝBĚR KOMPONENTŮ/SPOTŘEBIČŮ/OSVĚTLENÍ 
  4. TEPRVE KDYŽ JE VŠE SCHVÁLENO ZÁKAZNÍKEM, MÍŘÍ ZAKÁZKA DO VÝROBY 
  5. VÝROBA NAŠIMI TRUHLÁŘI 
  6. DOPRAVA A MONTÁŽ NAŠIMI TRUHLÁŘI, ZAPOJNÍ SPOTŘEBIČŮ A OSVĚTLENÍ

1

první setkání

ZÍSKÁNÍ ZÁKLADNÍCH  INFORMACÍ

Odehraje se u nás v kanceláři nebo tam, kde budete potřebovat vy. Naším cílem v této fázi je seznámit se s Vašimi  základními představami a požadavky. Co potřebujete vyrobit a kam budeme nábytek umisťovat.

Pokud nemáte jasnou představu, nevadí. Společně vše vymyslíme. Pokud ji máte, budeme z ní vycházet při tvrobě nejvhodnějšího řešení. Máte oblíbené dekory, obrázek z internetu nebo plánek ? Rozhodně je vezměte s sebou, nebo nám je zašlete.

2

vytvoření návrhu

PRVNÍ NÁVRH/ KONZLUTACE/ MOŽNOSTI

Od této chvíle až do konce realizace zakázky s Vámi komunikuje konkrétní návrhář, který má Váš projekt na starosti. Projde s Vámi katalogy i vzorky a představí Vám možnosti řešení, materiály, cenové varianty, vybere s Vámi veškeré komponenty a prostor zaměří.

V této fázi jde o vytvoření konceptu zakázky. Na jeho základě návrhář vypracuje návrh a 3D vizualizaci, kterou společně ladíte do finální podoby. 

3

vyladíme detaily 

SPOTŘEBIČE/ ÚCHYTKY A DETAILY/ OSVĚTLENÍ

Úchytky, věšáky, vnitřní členění pro skříňky, dvířka, typy zásuvek. Máme ty nejlepší dodavatele na trhu, a díky tomu nabízíme nepřeberný výběr všech detailů a komponentů. Objednáme, co si vyberete. 

Součástí přípravy zakázky do výroby je také výběr spotřebičů. Poradíme, objednáme, namontujeme*. Můžete si vybrat ze značek našich smluvních partnerů, nebo cokoliv, co se Vám bude líbit. 

Budete-li mít zájem, připravíme pro Vás také LED osvětlení, které zapojíme a zabudujeme do nábytku.

* S výjimkou varné desky, u níž musí odbornou montáž provést elektrikář.

4

potvrzení nabídky

KOMPLETNÍ DOKUMEMTACE/ SCHVÁLENÍ

Ať už dojde ke změnám v nápadech z vaší strany nebo k novým návrhům řešení z naší strany, vždy Vám zasíláme finální dokumentaci k potvrzení včetně konečné cenové nabídky. Teprve když je vše potvrzeno, míří zakázka do výroby.

5

zakázka je ve výrobě

VÝROBA/ NAPLÁNOVÁNÍ MONTÁŽE

Nábytek pro Vás vyrábí zkušení truhláři, kteří pracují s profesionálními výrobními stroji a materiály nejvyšší kvality. Záruku přesnosti zajišťuje technologie CNC obrábění.

 Doba výroby závisí na rozsahu a složitosti zakázky, a proto nelze stanovit přesný čas doby výroby. Obvykle víte, například kvůli stavebním úpravám a podobně, kdy budete potřebovat zakázku dodat, a my se vždy snažíme Vašim potřebám vyjít vstříc. O průběhu výroby jste informováni a o blížící se možnosti montáže se s vámi domluvíme s dostatečným předstihem.

6

doprava a montáž

MONTÁŽ ZAKÁZKY/ ZAPOJENÍ SVĚTEL A SPOTŘEBIČŮ

Lidé, kteří Vaší zakázku vyrobili, ji přijedou také namontovat. Součástí montáže je také zapojení spotřebičů, instalace dřezu a LED osvětlení. Cena za dopravu a montáž se řídí pevnou hodinovou sazbou a dozvíte se ji samozřejmě předem.

záruka a servis

NÁPRAVA PŘI PROBLÉMECH/ ZÁRUKY

Pod naší značkou poskytujeme základní prodlouženou záruku v délce 36 měsíců, některé komponenty mají záruku celoživotní.

Všeobecné obchodní záruky Každá záruka trvá tolik měsíců, kolik je uvedeno u příslušného výrobku nebo komponentu. Záruka platí od data nákupu výrobku.

Podmínky prodloužené záruky Záruka platí pro použití výrobku v interiéru domácnosti, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Dále je nutné dodržet konkrétní pokyny pro údržbu platné pro příslušný výrobek.

Co uděláme pro nápravu Pokud je výrobek nebo komponent běžně dostupný, vadu posoudí náš servisní pracovník, podle charakteru vady poškozený díl opraví nebo nahradí stejným dílem. V případě technických potíží našich subdodavatelů Vás budeme neprodleně o řešení informovat.

V těchto případech uhradíme vzniklé náklady na opravu, náhradní díly, mzdy a cestovné našich pracovníků. Poškozené výrobky nebo díly jsou majetkem dodavatele. Pokud se příslušné materiály již nevyrábí vzhledem k délce záruky, dohodneme  odpovídající náhradu.

Na co se záruka nevztahuje Záruky se nevztahují na výrobky, které byly nesprávně skladovány nebo smontovány, nevhodným nebo nesprávným způsobem používány, pozměněny nebo čištěny za použití nesprávného postupu nebo nevhodnými čisticími prostředky. Záruka nekryje běžné opotřebení, poškrábání způsobené dopravou nebo nárazem. Záruka neplatí, pokud byl výrobek umístěn venku mimo interiér nebo ve vlhkém prostředí, vztahují se pouze na použití v interiéru domácnosti.