Úspora prostoru bez kompromisu v pohodlí a designu

SKLOPNÉ POSTELE

Klasická sklopná postel je jedním z prostorově nejnáročnějších kusů nábytku. Přesvědčíme Vás, že máme lepší řešení. Naše sklopná postel je bytelná, pohodlná pro každodenní spánek a moderní. 

RYCHLÁ NAVIGACE:

Cenovou poptávku sklopné postele vytvoříte rychle a snadno zde.

Tudy vede nejrychlejší cesta k Vaší sklopné posteli. Vyplňte formulář, vyberte dekory a doplňky. Ozveme se Vám s cenovou nabídkou. 

Základní informace

Sklopnou postel vyrábíme jako dvojlůžko. V interiéru může být použita jako solitér, nebo jí můžeme zakomponovat do sestavy s dalším nábytkem. Varianty sestav nejsou předem určeny, záleží jaké řešení vyžadujete a jaké jsou dispozice Vašeho interiéru.

Zatímco rozměry sklopné postele jsou  pevně určeny, proporce ostatního nábytku jsou vytvořeny na míru dle Vašich potřeb - každá sestava je originálem. 

Základní technické informace

Sklopná postel je tvořena korpusem, výklopným rámem s lamelovým roštem a příslušným kováním se sklopným mechanismem, vnitřní policí, matrací a popruhy pro uchycení lůžkovin. Korpus postele vyrábíme z laminátu libovolného dekoru. 

Výklopný rám je svařen v naší výrobě z kovu a jeho součástí je zabudovaný lamelový rošt. Se sklopnou postelí je dodávána i standardní matrace, na přání zákazníka však můžeme dodat libovolný jiný typ. Vždy je však pro správné fungování vyžadována výška alespoň 140 mm.

Rozšířené možnosti pro komfort

Sklopná postel je již ve své základní verzi plně funkční a maximálně komfortní, pomocí několika komponentů však lze ještě zvýšit její užitnou hodnotu - stačí ji doplnit čtecí lampičkou, čalouněným čelem nebo pohovkou. 

Jakou látku pro čalounění používáme ? 

Jde o kvalitní potahovou látku ze 100% polyesteru. Je velmi odolná a snadno čistitelná vodou, většinu běžných skvrn lze snadno očistit vlhkým hadříkem nebo vlhčeným ubrouskem.

Na dotek má látka příjemnou, hrubší strukturu, nezanechává nitě na oděvu. Katalog barevných odstínů najdete ZDE.

Benefity sklopné postele

  • pohodlí klasického lůžka
  • design na míru, moderní vzhled v souladu s interiérem
  • ideální řešení pro úsporu místa v bytě či domě
  • bytelný a spolehlivý sklopný mechanismus a snadná obsluha
  • postel je včetně svařovaného rámu vyrobena našimi kvalifikovanými truhláři, garantujeme kvalitu každého kusu
  • postel lze do interiéru umístit samostatně nebo v libovolné sestavě, která přispěje k úspoře prostoru a vytvoří harmonický celek

Jak funguje postel s pohovkou ? V první řadě pohodlně! 

Pohovku není při skladání nebo rozkladání postele nikam přesouvat, je k posteli napevno přimontovaná  a opěrka sedačky se při sklápění sama složí do korpusu. 

Podrobné parametry

rozměry

dvojlůžko

Ložná plocha: 180x200 cm

Postel bez sedačky: 229x198x56 cm (VxŠxH)

Postel se sedačkou: 229x220x141 cm (VxŠxH)

ceny

dvojlůžko

Sklopná postel bez sedačky: od 40 250 Kč (s DPH)

Sklopná postel se sedačkou: od 59 900 Kč (s DPH) 

Cena postele do jisté míry záleží na dekoru, který si vyberete. 

další komponenty

Čalouněné čelo: od 3920 Kč (s DPH)

Čtecí lampičky Häfele s USB vstupem: 1510 Kč (s DPH)/ KS

Sedačka ke sklopné posteli: 19 650 Kč (s DPH)

matrace

Dodáváme matraci o rozměru 180x200 cm v ceně 8780 Kč (s DPH).  Lze umístit jinou matraci, avšak aby sklopný mechanismus fungoval správně, je třeba aby matrace splňovala následující parametry: rozměr 180x200 cm, výška max. 18 cm, váha kolem 23 kg.