SEZNAMTE SE SE SKLOPNOU POSTELÍ, V NÍŽ SE V NOCI DOBŘE VYSPÍTE A PŘES DEN VÁM UMOŽNÍ VYUŽÍVAT PROSTOR VAŠEHO BYTU NAPLNO

sklopné postele 

Klasická postel je jedním z prostorově nejnáročnějších kusů nábytku.

Přesvědčete se, že pro Vás máme lepší řešení. 

Proč je sklopná postel vhodným řešením ? 

Současný trend malých bytů už dorazil i do Česka. S tím roste poptávka po chytrém řešení nábytku, které uspoří maximum možného místa. Klasická postel zabere téměř čtyři metry čtvereční místa, které ale můžete využít účelněji. 

Může být sklopná postel krásná i pohodlná ? 

Při vývoji naší sklopné postele jsme nerezignovali na design ani komfort. Naše sklopná postel je plnohodnotným a pohodlným lůžkem s atraktivním designem a bytelnou konstrukcí, která je, stejně jako zbytek postelové konstrukce, produktem naší výroby. 

Základní informace

Sklopnou postel vyrábíme jako jednolůžko i dvojlůžko. V interiéru může být použita jako solitér, nebo jí můžeme zakomponovat do sestavy s dalším nábytkem. Varianty sestav nejsou předem určeny, záleží jaké řešení vyžadujete a jaké jsou dispozice Vašeho interiéru.

Zatímco rozměry sklopné postele jsou ve verzi jednolůžka i dvojlůžka pevně určeny, proporce ostatního nábytku jsou vytvořeny na míru dle Vašich potřeb - každá sestava je originálem. 

Základní technické informace

Sklopná postel je tvořena korpusem, výklopným rámem s lamelovým roštem a příslušným kováním se sklopným mechanismem, vnitřní policí, matrací a popruhy pro uchycení lůžkovin. Korpus postele vyrábíme z laminátu libovolného dekoru. 

Výklopný rám je svařen z kovu a jeho součástí je zabudovaný lamelový rošt. Se sklopnou postelí je dodávána i standardní matrace, na přání zákazníka však můžeme dodat libovolný jiný typ. Vždy je však pro správné fungování vyžadována výška alespoň 140 mm.

Rozšířené možnosti pro komfort

Sklopná postel je již ve své základní verzi plně funkční a maximálně komfortní, pomocí několika komponentů však lze ještě zvýšit její užitnou hodnotu - stačí ji doplnit čtecí lampičkou, čalouněným čelem nebo pohovkou. 

Benefity sklopné postele

  • pohodlí klasického lůžka
  • design na míru, moderní vzhled v souladu s interiérem
  • ideální řešení pro úsporu místa v bytě či domě
  • bytelný a spolehlivý sklopný mechanismus a snadná obsluha
  • postel je včetně svařovaného rámu vyrobena našimi kvalifikovanými truhláři, garantujeme kvalitu každého kusu
  • postel lze do interiéru umístit samostatně nebo v libovolné sestavě, která přispěje k úspoře prostoru a vytvoří harmonický celek

co pro Vás můžeme vyrobit ?