Spolupráce na zakázce / Spotřebiče / Ceník / Osvětlení / Záruka a servis 

Služby

Jak to probíhá?

01

první setkání

Odehraje se u nás v kanceláři nebo tam, kde budete potřebovat vy. Naším cílem v této fázi je seznámit se s Vašimi  základními představami.

02

návrh řešení

Náš pracovník s Vámi projde katalogy i vzorky a představí Vám možnosti řešení, materiály, cenové varianty a prostor zaměří.

03

3D návrh a výběr komponentů

Máme ty nejlepší dodavatele na trhu, a díky tomu nabízíme nepřeberný výběr všech detailů a komponentů. Vytvoříme 3D návrh.

04

potvrzení objednávky

Vždy Vám zasíláme finální dokumentaci k potvrzení včetně konečné cenové nabídky. Teprve když je vše potvrzeno, míří zakázka do výroby.

05

zakázka ve výrobě

Nábytek pro Vás vyrábí zkušení truhláři, kteří pracují s profesionálními výrobními stroji a materiály nejvyšší kvality. Záruku přesnosti zajišťuje technologie CNC obrábění.

06

montáž a předání

Truhláři, kteří Vaší zakázku vyrobili, ji přijedou také namontovat. Součástí montáže je zapojení spotřebičů, instalace dřezu a LED osvětlení. 

Spotřebiče

Pomůžeme Vám s výběrem spotřebičů do Vaší domácnosti. Spolupracujeme s výrobci spotčebičů Siemens, Bosch,  Gorenje a Mora. Na Vaše přání můžeme objednat spotřebič jiné značky. V rámci montáže Vaše spotřebiče instalujeme a zapojíme. Výjimkou je varná deska, která musí být instalována profesionálním elektrikářem.

Proč na našich stránkách není ceník ?

Přibližný ceník sklopných postelí naleznete na této stránce.

Naše výroba je výhradně zakázková. To znamená, že materiály i dalšími komponenty se přizpůsobují přání zákazníka.  V materiálech jsou velké cenové rozdíly. Totéž platí pro ostatní komponenty. Cena je závislá na tom, kolik chce zákazník do výrobku investovat a jaké materiály si vybere. 

Nacenění poptávky pro Vás připravíme zdarma.

Záruka a servis

Pod naší značkou poskytujeme základní prodlouženou záruku v délce 36 měsíců, některé komponenty mají záruku celoživotní.

Všeobecné obchodní záruky 

Každá záruka trvá tolik měsíců, kolik je uvedeno u příslušného výrobku nebo komponentu. Záruka platí od data nákupu výrobku.

Podmínky prodloužené záruky 

Záruka platí pro použití výrobku v interiéru domácnosti, pokud není u výrobku uvedeno jinak. Dále je nutné dodržet konkrétní pokyny pro údržbu platné pro příslušný výrobek.

Co uděláme pro nápravu 

Pokud je výrobek nebo komponent běžně dostupný, vadu posoudí náš servisní pracovník, podle charakteru vady poškozený díl opraví nebo nahradí stejným dílem. V případě technických potíží našich subdodavatelů Vás budeme neprodleně o řešení informovat.

V těchto případech uhradíme vzniklé náklady na opravu, náhradní díly, mzdy a cestovné našich pracovníků. Poškozené výrobky nebo díly jsou majetkem dodavatele. Pokud se příslušné materiály již nevyrábí vzhledem k délce záruky, dohodneme  odpovídající náhradu.

Na co se záruka nevztahuje 

Záruky se nevztahují na výrobky, které byly nesprávně skladovány nebo smontovány, nevhodným nebo nesprávným způsobem používány, pozměněny nebo čištěny za použití nesprávného postupu nebo nevhodnými čisticími prostředky. Záruka nekryje běžné opotřebení, poškrábání způsobené dopravou nebo nárazem. Záruka neplatí, pokud byl výrobek umístěn venku mimo interiér nebo ve vlhkém prostředí, vztahují se pouze na použití v interiéru domácnosti.

Jak dlouho trvá výroba?

Doba výroby závisí na množtví zakázek které momentálně zpracováváme a také na rozsahu a složitosti Vaší zakázky. O průběhu výroby  jste informováni a o blížící se možnosti montáže se s Vámi domluvíme s dostatečným předstihem. 

LED osvětlení

Připravíme pro Vás LED osvětlení, které zapojíme a zabudujeme do nábytku. Vybrat si můžete z mnoha druhů barev a intenzity osvětlení i způsobů vypínání a zapínání světla.